Přípravu na léto nepodceňujte

Pokud máte v šatníku svoje oblíbené plavky, kterých byste se nerady vzdávaly, a přesto chcete zahájit novou letní sezónu v moderním plavkovém outfitu, tak se jich určitě vzdávat nemusíte a ani není třeba utrácet horentní sumy za nové modely. I z těch starších můžete vytvořit pěkný model.
pověšené plavky
 
Jak správně kombinovat
 
V první řadě jde o vzor a barvy. Tzv. minimalistické se vyznačují geometrickými tvary a letos byly na vrcholu. K tomu, aby pokaždé působily jinak, stačí jen vhodný doplněk a nový model je na světě. Pokud se chcete cítit alespoň chvilku jako filmová hvězda, stačí zvolit vhodnou pokrývku hlavy, doporučuje se velký slaměný klobouk a na nohy lehkou letní obuv z lesklého materiálu. Na pozdní odpoledne stačí přidat maxi sukni nebo lehké dlouhé šaty a máte model vhodný k posezení u baru.
růžové dvoudílné plavky
 
Retro styl
 
Retro styl se stále drží na předních příčkách v módním světě, jinak tomu není ani u plavek. Tedy žádné bikiny, ale pořádné kalhotky sahající k pupíku, horní díl je tvořen podprsenkou s výstuhou. Samy o sobě tak budou působit velice žensky, a co teprve, když je doplníte botičkami na vysokém podpatku a kabelkou. Pak budete opravdovou dámou.
 
Barvy a zase ty barvy
 
Ty, které rády barvy, se omezovat nemusí. Již dlouhou dobu jsou v popředí proužky a pruhy. Pokud máte více kousků dvoudílných plavek, můžete je vzájemně kombinovat. Jestliže jste příznivkyně zářivých barev, při volbě doplňků se snažte vybírat ty ve stejném odstínu. A pokud nic takového ve svém šatníku nemáte, určitě budete mít nějaký kousek v osvědčené bílé barvě.
puntíkaté věci
 
Bohyně
 
Černá a bílá jsou prostě nesmrtelné. Co se týká jednodílných plavek, tak ty by měly zdobit různé kanýrky, výšivky, prostě romantický styl se vším všudy. Doplňte výraznými šperky, velkými slunečními brýlemi a vlnitým účesem. Na nohy nazujte nenápadné, jednoduché letní pantofle.