Vlastní bydlení

Toužíte po vlastním domově? Chcete mít dům na hezkém pozemku někde na kraji města nebo na vesnici? Vlastnit obydlí je výjimečný pocit, který nic nemůže nahradit. Mnoho z nás se za poslední roky přestěhovalo z rušných měst do klidu malých městeček a vesnic. Z velkých a hlučných velkoměst se stěhujeme do menších, milejších a klidnějších destinací. Ticho, klid, pohoda, rodinné zázemí, je spousta faktorů, které nás táhnou k vlastnímu bydlení. Mít vlastní dům je také úplně jiný pocit než bydlet někde v pronájmu. Vlastní domov nám poskytuje patřičné zázemí, pocity spokojenosti a štěstí. Cítíme se příjemně a nejsme ve stresu. Je to jen naše na našem vlastním pozemku.

interiér

Postavíme vám mobilní dům celoroční přímo podle vašich představ. Obydlí bude nové a krásné. Ucítíte vůni dřeva. Vybavit si jej můžete nechat již v základu všemi spotřebiči a třeba i nábytkem, takže už se nebudete muset o nic starat. Je však možné zakoupit takovéto obydlí úplně bez výbavy. Díky tomu si místnosti můžete vybavit podle svého vlastního vkusu. Najděte si pro vás příjemné výhody.

Dům podle vlastních představ

Celoroční typy jsou vhodné k užívání po celý rok. Jak už z názvu napovídá, tak v takovémto obydlí můžeme bydlet 12 měsíců v roce a to jak na jaře, v létě, tak i na podzim nebo v zimě. Překvapuje vás to? Vůbec nemusí. Stěny a strop jsou zatepleny speciální technologií PUR pěny. Díky tomu budete mít i v zimě pohodlí, vysoký komfort a příjemné teplo. Navíc jsou objekty stavěné jako nízkoenergetické, takže se nemusíte dopředu obávat vysokých nákladů na měsíční provoz.

  1. Obydlí takto postavená můžete nechat i zkolaudovat. Získáte číslo popisné a bydlíte jako v běžném stavěném a zděném obydlí.
  2. Velkou výhodou zůstává možnost přemístění. Mobilní typy totiž můžete nechat převézt na jiné místo na jakoukoliv jinou parcelu či jiný pozemek.
  3. Bydlete kdekoliv. Toužíte po soukromém pozemku někde u lesa? Chcete tam nechat postavit vlastní menší sídlo? Nepotřebujete k tomu ani stavební firmu, ani žádná povolení. Stavbu vám vybudujeme přesně podle vašich představ. Vyberte si z široké škály základních verzí. Každá skýtá jiné výhody.

venkov

  1. Zajistíme profesionální přepravu
  2. Součástí našich služeb je profesionální přeprava. Stavbu vám dovezeme až na parcelu a odborně umístíme a usadíme. Dovážíme stavby kamkoliv po celé České republice.