Termoprádlo craft

Tohle kvalitní termoprádlo craft se dá rozdělit do tří skupin.

  • ACTIVE – tyhle jsou hlavně pro takovou pohybovou aktivitu, která je vysoce intenzivní a odehrává se v chladném počasí, třeba fotbalový zápas v zimě, běhání v zimě a na to je uzpůsobené. Je vyrobené právě z tkaniny, která se jmenuje polyesterová platenina a ta ideálně odvádí vlhkost z povrchu těla a tělo neochlazuje a udržuje právě tu správnou míru zateplení těla. Tento materiál má i takové vzduchové kanálky, díky kterým může pokožka dýchat a odvádí se jimi přebytek tepla

termoprádlo

  • COOL – tento typ termoprádla je vhodný hlavně do nejrůznějších hal, fitness center, posiloven, tělocvičen a podobně, když se nacházíte zejména v pokojové teplotě a potřebovali byste spíše tělo ochladit, protože vám je při sportu hodně velké vedro. Ale také se hodí na venkovní sporty v horkých letních dnech. Má ideální vlastnosti pro tyhle podmínky. Je právě chladivé, je hlavně také elastické, takže se v něm budete cítit dobře a budete si připadat, jako byste měli druhou kůži na sobě. Odvádí pot.
  • WARM – tohle je nejlepší řešení do toho chladnějšího počasí, když děláte spíše nižší intenzitou pohyb. Patří sem třeba lyžování, procházky v zimní přírodě a tak dále. Je to právě vhodné pro ten komfort. Nebude vám ani vedro ani zima, je to naprosto geniální.

Tohle bylo základní rozdělení. Podle toho, co právě vy konkrétně hledáte, si můžete krásně vybrat u nás. Nabízíme od spodního prádla a ponožky až po bundy, čepice, rukavice, čelenek a vůbec všechno, co vás napadne, že by se vám z oblečení mohlo při sportování hodit.

legíny

Koukněte se na krásné a moderní kousky, jaké byste mohli mít na sobě i vy, když budete cvičit a všichni vám budou závidět. Nejen, že vy se budete hlavně a bezpodmínečně cítit komfortně, ale taj budete opravdu na sebe pyšní, protože se sami sobě budete moc líbit,to je jasné.