Technické produkty, které zaujmou každého

Pokud jste typ člověka, který musí vyzkoušet vždy jako první technické novinky, nebo máte stejně zaměřené kamarády a chcete jim udělat radost, pak se nechte inspirovat následující nabídkou.

· Sluchátka pro sportovce Španělská společnost Energy Systém, zabývající se výrobou spotřební elektroniky uvedla ta trh novinku, bezdrátová sluchátka Energy Earphones Sport Blooetooth. Sluchátka mají navržený speciální anatomický tvar s měkkými silikonovými nástavci, které se snadno přizpůsobí tvaru ucha a pevně v něm drží. Perfektně izolují hudbu a současně hluk z okolí. Ovládání se provádí přes tlačítka, zabudovaná přímo na sluchátkách. Dobitá 100mAh baterie vydrží až osmihodinový poslech.
virtuální realita
· Brýle pro virtuální realitu Virtuální realita je velkým trendem této doby. Ačkoli firma Mattel je známá výrobou hraček, tentokrát nabízí 3D brýle View-Master. Do brýlí se vkládá chytrý telefon s nainstalovanou aplikací, pomocí níž získáte neuvěřitelné vizuální zážitky. Ocitnete se ve vesmíru, na safari, v různých světových metropolích, mezi dinosaury, pod mořskou hladinou a mnoha neuvěřitelných místech a prostředích. Vaše děti získají velmi zajímavou formu vzdělávání, informací a současně se pobaví. Brýle umožňují spouštět veškeré aplikace, které jsou v rámci App Store či Google Play dostupné, jakož také 360 stupňová videa.

· Bezdrátový reproduktor Tento bezdrátový reproduktor Boom Swimmer je určen nejen pro chytré telefony ale též pro tablety a další přenosná zařízení. Jeho tvar je velmi originální a připomíná spermii. Hudbu lze poslouchat při sportu, jízdě na kole, motorce, při lyžování nebo u bazénu. Kvalita zvuku je opravdu velmi vysoká.
dron s kamerou
· Nejvyspělejší hráčská myš Herní myš Logitech G900 Chaos Spectrum je na profesionální úrovni a může se pochlubit nejlepší bezdrátovou technologii v oboru, vyspělým optickým herním snímačem pohybu, vhodná pro praváky i leváky. U myši je zajištěno bezdrátové spojení bez zpožděním a má dlouhou výdrž baterie.

· Dron, který vidí překážky Chytrý kamerový dron DJI Phantom 4 Vás okouzlí malou hmotností, má velmi dlouhou výdrž baterie a skvělým rozlišením videí. Díky optickým senzorům umí rozpoznat překážku a vyhnout se jim. Tato absolutní novinka se na trhu objeví na konci roku 2016.