Přispíváte u svých dětí k lepší životosprávě?

Pokud tomu tak není, možná byste se právě na toto téma měli zamyslet. Vždyť přece nikomu není jedno, jak jeho děti rostou, čím se živí, co dělají nebo celkově jak se jim daří. Děti zkrátka musíme hlídat a to co jim dovolíme je jenom a pouze v našich rukou.

a) Máte malý nebo velký rodinný domeček a za ním kousek volného prostoru? U většiny rodinných domů bývá zvykem, že zde je i místo na malou zahrádku. Někteří mají dokonce velké zahrady, které skýtají několik stromů a podobně. Nám však bude stačit i jenom malý kousek místa. Na co jej budeme potřebovat? No přeci na trampolínu!

b) Trampolína je skvělým prostředkem pro každé dítě. Díky ní se dětem zlepší krevní oběh. Skákání také podporuje stabilitu a rovnováhu každého člověka, takže je pro lidský vývoj velice důležitá. Navíc je to skvělá zábava, při které budou děti na čerstvém vzduchu. Protáhnou si svá tělíčka a ještě k tomu se jim zlepší všechny dovednosti.

Nabídka produktů

Ø V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní produkty, ale za velice příjemné a nízké ceny. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, takže často poskytujeme dopravu zdarma, nebo žebřík zdarma ke koupi jednoho produktu a máme mnoho dalších výhod.
Ø Také nabízíme doplňkové služby, kde máme náhradní díly různého typu a druhu. Dokonce podle velikostí můžeme nabídnout tyto náhradní díly a všechny ostatní doplňkové služby!
Ø Máme menší velikosti, které jsou šikovné pro malý prostor nebo i menší děti, ty mohou být například 244 cm, ale máme také oblíbenější větší, které se týkají centimetrů 305 a také 400.

Trampolína, která má 305 cm, má samozřejmě také ochrannou síť https://www.beanbag.cz/trampolina-305cm.
Každé balení tak skýtá 4 nohy do tvaru U, které jsou bezpečnější a dávají celkové konstrukci lepší a pevnější stabilitu. Dále je to právě ochranná síť, aby děti byly v bezpečí. Také k tomu je pokaždé žebřík, aby se jim na daný prostor dobře dostávalo. Trubky od ochranné sítě až na zem splňují další bezpečnostní předpoklady. A v neposlední řadě je to krycí plachta a také bezpečnostní síť.