Používáte tiskárnu?

Hodně lidí pracuje v zaměstnání, kde potřebuje tiskárnu, nebo ji používá. Toto zaměstnání bývá většinou sedavé, kde se vyplňují různé dohody a podobně, nebo člověk zařizuje telefonáty. Samozřejmě se jedná například o personální oddělení, kde se řeší smlouvy a dohody o práci, vystavují se inzeráty a podobně, mohou zde patřit také sekretářky, které vyplňují také různé papíry, objednávají různé věci a podobně. Vše tohle se musí tisknout, což není dobré pro naši planetu, ale je to potřeba. V dnešní době ale naštěstí dochází pomalu k tomu, že se lidé snaží minimalizovat odpad a papír, který tady vzniká, pořád je na tom ale mnohem lépe než plast, který než se rozloží, tak už tady nebudeme.

kancelář

Všichni víme, že papír se rozloží hned, takže se vše plastové nahrazuje papírem, ale zase papír se musí nějak vyrobit a je k tomu bohužel potřeba strom. To je ten největší problém papíru, protože stromy jsou pro nás důležité kvůli dýchání a kyslíku, který my potřebujeme pro žití – v krvi ho přenáší červené krvinky, které ho dodávají do každé části v našem těle a díky němu máme energii na to, aby vše fungovalo tak, jak má. V dnešní době se tedy lidé snaží, aby se toho tolik už nemuselo tisknout, ale někde po vás vyloženě něco vytisknutého chtějí, protože si to potřebují založit.

tisk

Kdyby bylo vše online a vypadl elektrický proud, tak bychom pak nemohli vůbec fungovat, protože by bylo vše uložené v počítači, který samozřejmě je napájen z elektrické sítě, takže je třeba připojení k této síti a pokud nebude, tak bude ztraceni. Tiskárnu Epson https://www.dumtiskaren.cz/ potřebují všichni, kteří pracují nějak s počítačem, přes něj se to také tiskne. Potřebují ji tedy studenti, lidé, kteří mají zaměstnání u PC a podobně. Tisknou se také různé dokumenty, tisknou se knihy, učebnice a podobně, takže tiskárny jsou potřeba pořád, i když je vše digitalizované.