Pojďte si bezbolestně zastřílet

Ačkoliv je dnešní doba leckdy adrenalinová sama o sobě, lidé přesto potřebují stále více vzruchů a zážitků. Není to tak dlouho, co se objevil paintball. Hra, která byla opravdu přelomová. Jenže lidé mají tu vlastnost, že chtějí stále něco nového a neokoukaného. A právě to nabízí hra, která je tak trochu paintballu podobná. Odlišuje se v tom, že se nemusíte bát o oblečení a dámy o make-up.

DSC8138

· Tady také nejde jen o to, co nejdříve odhalit protivníka a bez milosti ho zastřelit (mimochodem, někdy jsou ty rány při hře paintball prý docela bolestivé), ale o to, abyste ukázali své schopnosti v oblasti strategického myšlení.

Fyzické možnosti nejsou pochopitelně také opomíjeny. Pokud zavítáte do některého hráčského zařízení, https://www.lazerfunpraha.cz/cs/hra/agentikteré laser game nabízí, budete na začátku možná trochu zaskočeni a možná vás bude šimrat na zátylku. Hra totiž začíná ve tmě.

o Zvukové a světelné efekty na vás udělají v okamžiku takový dojem, že opustíte náš svět reality a necháte se plně vtáhnout do děje hry.
o Stanete se bojovníkem, který nebude myslet na nic jiného nežli na to, jak vyhrát svůj boj.

Každý se může stát hráčem, bez ohledu na věk

Jediné, co vás při hře laser game rozhodně nemůže potkat, je nuda. Vybírat totiž můžete z několika desítek různých herních módů. Na jednu stranu vás takový super adrenalinový zážitek láká, ale na druhou stranu se obáváte, že budete vypadat divně? Vždyť už vám není dvacet. Naprosto zbytečné obavy.

· Tady ztrácíte věk, ztrácíte identitu.
· Stáváte se na okamžik někým, kým si přejete být.
· OPRAVDOVÝM BOJOVNÍKEM.

skupina

A co myslíte? Budete pak řešit vy, kolik je vašim protivníkům let? Nebo vám to bude naprosto jedno? Tady jde přeci o něco docela jiného. Tady se starosti a společenská upjatost odkládá v šatně. A někdy se stává, že ji tam lidé i zapomenou.