Pro skvělé zážitky se vydejte do únikové místnosti

Pokud žijete v Pardubicích anebo v jejich okolí, tak by vám rozhodně neměla ujít možnost zahrát si únikovou hru. Exit game Pardubice vás jistě osloví, a nejen vás, ale také mnoho dalších lidí ve vašem okolí. Proto neváhejte, sestavte svůj tým a pusťte se do hry – nudit se při ní rozhodně nebudete!

magie

Úniková hra přitahuje stále více lidí, kteří se pouští do tohoto nevšedního dobrodružství. O jejím velkém úspěchu mezi lidmi svědčí především fakt, že k nám doputovala až z dalekého Japonska, a všude slaví úspěchy. Proto na ni můžete narazit nejen ve velkých, ale také v mnohých menších českých městech.

A není divu, že je tato zábava tak oblíbená – vždyť kde jinde si můžete vychutnat směs tajemna, napětí a dobrodružství se svými blízkými? Když se do ní pustíte, tak vás okamžitě pohltí a zapomenete na okolní svět, na své povinnosti, trable a únavu. Váš mozek bude pracovat naplno a na nic jiného už v hlavě nebudete mít místo. Vyřešit všechny přichystané záhady, najít skryté předměty a přijít na kloub všem tajemstvím vám tak dá pořádně zabrat. Nudit se proto nebudete, a to i proto, že v únikové místnosti nejste nikdy sami. Můžete si s sebou do týmu přivést až čtyři další lidi, anebo si můžete vystačit jen dva – to už záleží na vás. Každopádně se vám další členové týmu budou jednoznačně hodit, protože jak se říká, víc hlav, víc ví, a každý člen týmu do něj vnese něco jedinečného.

skládačka

A věřte tomu, že váš úkol a společné dobrodružství vás spojí nejen na pět a sedmdesát minut, což je čas vašeho pobytu v tajemné místnosti. Ještě dlouho po skončení hry budete mít na co vzpomínat a jistě se vzájemně mnohem lépe poznáte. Jedná se tedy o ideální team buildingovou aktivitu, která se vám bude hodit také v případě, kdy chcete stmelit svůj pracovní tým a hledáte způsob, jak to udělat, aby se vám společně lépe pracovalo.