Elektro svítidla

Pokud jste se nerozhodli, svítit ve své nové domácnosti prostřednictvím svíček a kahanového osvětlení, které je sice romantické, ale v dnešní době není příliš praktické, je na čase vybrat si některé z mnoha elektrických svítidel, které nám nabízejí prodejny elektro.
bodové stropní svítidlo
U svítidel se rozhodujeme nejen jejich vzhledem, ale také podle toho, jaký chceme mít typ žárovek. Můžeme mít svítidla bodová, zabudovaná do stropu, svítidla typu lustr. Lustr si můžeme vybrat honosný a ozdobný jako na zámku, plný skla a křišťálu, ale také si můžeme vybrat některý z moderních typů, s papírovým, plastovým či jiným povrchovým krytem sloužícím zároveň jako dekorace. Náš lustr může vypadat jako pampeliškové chmýří, ale také jako například auto či robot, nebo jakákoli jiná věc, která Vás dokáže napadnout v moderním až futuristickém stylu.
Kromě nástěnných svítidel jistě budete potřebovat také svítidla stolní, noční a jiná. Stolní svítidla jsou taktéž dělána z plastu i jiných materiálů, ale nejčastěji jsou plastová. Můžeme je připnout na poličku nad stolem, nebo je postavit přímo na stůl, kde můžou sloužit mimo jiné i jako podstavec na barevné papírky a tužky. Taktéž jsou k dostání v mnoha stylech a barvách, záleží na každém, co si vybere. Chcete-li více prostoru na stole, určitě si vyberete svítidlo připínací na poličku, každý dle své potřeby a svého vkusu.
lampa se skleněným krytem
Další skupinkou svítidel, které jistě každý využívá, jsou svítilny na nočním stolku. Opět je v nich na výběr z nepřeberného množství materiálů i vzhledu, ale u těchto svítidel doporučuji funkci stmívání, je to opravdu skvělá věc, která Vám usnadní noční vstávání, protože si intenzitu světla zvolíte sami otočením rozsvěcovadla. Intenzitu světla tak můžete mít plnou, ale také tlumenou, což se výborně hodí v okamžicích, kdy máte malé potomky a musíte k nim vstávat, ztlumené světlo zajistí, že Vy a doufejme ani potomek se neproberete naplno.