Krásná domácnost vybavená vypínači schneider

I zásuvky a vypínače ve vaší domácnosti mohou být pěkné na pohled. Nevzhledným zářivě bílým vypínačům na barvených stěnách tak už konečně odzvonilo. Tedy alespoň v případě, kdy svou domácnost vybavíte chytrými elektronickými pomocníky od firmy schneider electric, protože právě zásuvky a vypínače schneider mohou být barevné, a mohou mít i zajímavé tvary.
Možná nyní uvažujete nad tím, že červený vypínač na červené stěně se bude jistě skvěle vyjímat, ovšem pokud se rozhodnete v budoucnosti vymalovat byt jinou barvou, tak třeba červený vypínač na zelené stěně bude působit mnohem hůře, než kdybyste si nechali ten původní bílý.

kabel

Takový předpoklad je naprosto oprávněný a vychází z neznalosti chytrého modulárního systému, který pochází z dílny již zmíněné firmy. Vypínače schneider se na stěny nepřipevňují jako jeden jednolitý kus, nýbrž sestávají z univerzálního strojku a vyměnitelného rámečku. A právě tento barevný rámeček můžete zaměnit za jiný, kdykoli budete potřebovat. Barvy rámečků tak můžete měnit podle výmalby anebo klidně podle vaší aktuální nálady. To je umožněno nejen snadnou manipulací s rámečky a velkou možností výběru jejich designu, ale také tím, že je zakoupíte za atraktivní cenu v řádu několika desítek korun. A taková výměna proto nikoho na lopatky nepoloží.

osvěltení

Jistě vás potěší i to, že k výměně vypínačů a zásuvek už nebudete potřebovat elektrikáře. Stávající strojky totiž při každé změně zůstanou na svých místech a měnit se budou jen rámečky, které na strojek snadno a bez námahy dokáže připevnit každý laik.
Všichni moc dobře víme, že dobrý dojem z celku záleží vždy na detailech. A i kdybyste měli svou domácnost dokonale promyšlenou a vyladěnou a nehrály by v ní pouze zásuvky a vypínače, tak i takové detaily stačí k tomu, aby vám pokazily celkový dobrý dojem z vašeho bydlení. A to přece nechcete, že?