Jakou si najít brigádu?

Nastalo léto a to je čas brigády – a to nejen pro mladé studenty, ale i pro matky na mateřské dovolené. Zkrátka, léto je plné pracovních příležitostí a kdo chce, práci si jistě snadno najde – a to úplně kdekoliv. Ovšem otázkou stále zůstává, jakou brigádu si zvolit? Která je právě pro vás tou nejlepší a kde si nejvíce vyděláte? Pokud v této oblasti potřebujete poradit, pokračujte ve čtení. Velmi rádi vám se všemi těmito věcmi poradíme a pomůžeme vám vybrat brigádu šitou na míru přímo vám! A teď už dost zbytečných řečí a jdeme na to!

brigáda z domu

Pokud jste matka na mateřské dovolené, pravděpodobně oceníte nějakou lehčí a časově flexibilní brigádu – a v ideálním případě z domova. Jen díky tomu se budete moci naplno věnovat jak práci, tak výchově malého dítěte. Přitom líto je plné pracovních příležitostí. V řadě kanceláří si lidé berou dovolenou a je potřeba, aby je někdo nahradil – a to může být příležitost právě pro vás!

Ovšem pokud nemáte žádné speciální dovednosti a práce na počítači není nic pro vás, raději si najděte něco z úplně jiného soudku – jako například práci na poli. Sice se nejedná o příliš lukrativní práci, ale i ta má své výhody. Nejen že je dobře placená, ale dostanete se i k čerstvé zelenině za výhodné ceny! Výhodou je i to, že se ve většině případů začíná velmi brzo ráno, můžete tak do oběda mít odpracováno a začít se věnovat svým koníčkům. Výhodou je mimo jiné i to, že k této práci nebudete potřebovat žádné speciální dovednosti ani vybavení. Tento typ brigády se hodí především pro mladé studenty, kteří ještě dle zákona nemají povolené pracovat s finanční hotovostí.

brigáda na poli

Kromě již zmíněného můžete zkusit i obejít supermarkety. Téměř na každém rohu hledají zástupy za lidi, kteří pracují třeba na kase nebo ve skladu. Možností máte prostě opravdu hodně, jen nesmíte být líní se v té záplavě inzerátů přehrabovat.